Dekorta – tapeta s 3D vzormi

Dekorta omietková tapeta

Jedná sa o vysokokvalitné produkty vyrobené z kremičitého vlákna. Dekorta je prírodný produkt, ktorý je trvanlivý, odolný voči poškodeniu , roztrhnutiu a má výstužové vlastnosti, znižujúce náklady na údržbu nových a existujúcich interiérových stien. Náklady na životnosť Dekorty sú extrémne nízke, pretože môže byť viacnásobne premaĺovaná , pričom stále zostáva zachovaný jej pôsobivý trojrozmerný vzhľad a celistvosť. Využitie nájde v širokom spektre interiérov, od domácností, cez rezidencie, kancelárske a komerčné priestory , až po frekventované interiéry, kde je vyžadovaná vysoká odolnosť, hygienická nezávadnosť a nehorľavosť.

DEKORTA listove vzory

DEKORTA je materiál pre tvorivých ľudí.Poskytuje nekonečné možnosti pri vlastnom stvárnení stien,kde určujete vzor,farbu a spôsob aplikácie. Je to minerálna tapeta  s novým designom a vlastnosťami a jednou z jej foriem je tapeta vo forme listov. Listy sú z jemnej sklotkaniny majú rozmer 0,5x1m, pričom na ich povrchu je vzor v tvare štrukturovanej omietky. Výber týchto vzorov je v katalógu vzorov .Na povrchu Dekorty sú textúry hrubé do 3 mm čím jej poskytujú výrazný dekoračný vzhľad.Je pretierateľná každou farbou a textúra je viditeľná aj po mnohých náteroch.Dekorta tým že je na podložke zo sklenej rohože /vlies/, ktorá sa výborne spája bez viditeľného spoja, poskytuje ucelené steny bez spojov.

DEKORTA Bordúry

DEKORTA bordúry je minerálna bordúra  s novým designom a vlastnosťami.
Listy sú z jemnej sklotkaniny majú rozmer 0,1-0,3x1m, pričom na ich povrchu je vzor v tvare štrukturovanej omietky. Vzor je v prírodnej farbe určenej na pretretie celej bordury ako štandart  alebo sa vyrobí farebný vo variante Color.Dlžka bordúry je zvyčajne cca 1 bm.

DEKORTA Obrazy

Hľadáte pre Vaše steny a interiér niečo originálne a osobité?
Máte prázdnu stenu kde sa jej nahota nedá zakryť kvetom, či iným doplnkom?Dekortové obrazy sú nový výrazný dekoračný prvok,ktorý dokáže vdýchnuť novú tvár Vašim stenám. Sú pretierateľné a stávajú sa súčasťou steny a interiéru.
Neviete si vybrať z ponukaných vzorov. Pošlite nám Váš motív a vyrobíme ho len pre Vás v rozmere aký potrebujete...